W biznesie wiele zależy od kawy…

Czy zdarzyło Ci się podczas spotkań biznesowych robić dobrą minę do złej gry, ponieważ w filiżance podano mdły i niesmaczny napój? Takiej sytuacji doświadczył chyba każdy z nas… A czy pamiętasz, jak wpłynęło to na Twój sposób postrzegania tej firmy? Na jej profesjonalnym wizerunku pojawiła się być może niewielka rysa. Gościnność nakazuje przecież, by serwować gościom to, co najlepsze i czym chcemy się pochwalić. Jeśli w siedzibie Twojej firmy, w szafce zawsze czekają doskonałej jakości ziarna, z których można przyrządzić niepowtarzalną kawę dla kontrahentów, część sukcesu masz już w kieszeni.

Najlepsza kawa dla firm

Kawą dla firm i instytucji zajmujemy się od bardzo wielu lat – i nie pamiętamy, aby smaczny napój nie wzbudził zainteresowania i nie wywołał uśmiechu na twarzy poczęstowanego. Jeśli nad filiżanką unosi się aromat godny najlepszych kawiarni, a każdy kolejny łyk zachwyca podniebienie, zaproszony na firmowe spotkanie kontrahent czuje się potraktowany wyjątkowo. Równie korzystnie kawa wpływa na atmosferę narad i spotkań w gronie pracowników firmy.

Kawa i zestawy kawowe na prezent

Ekskluzywna kawa zawsze znakomicie sprawdza się w roli biznesowego upominku. Można wręczyć ją najważniejszym współpracownikom i klientom podczas spotkania, można również dołączyć ją do większych koszy prezentowych, ofiarowanych na szczególnie ważne okazje. Kawa z naszej palarni jest w tej sytuacji najbardziej niezwykłą, bo niepowtarzalną częścią zestawów upominkowych. Palona według autorskiej, wypracowanej przez nas procedury, wyróżnia się perfekcyjnie wyważonymi proporcjami między łagodnością, a goryczką. Dla firm i instytucji przygotowujemy również zestawy kaw w eleganckich pudełkach – z kawą w postaci całych ziaren (zamykanych w małych puszkach) albo w postaci zmielonej (pakowanej do małych saszetek i torebek papierowych).

Produkty dodane do listy życzeń
Produkt dodany do porównywania

darmowa wysyłka