Co wyróżnia kawę z naszej palarni?

Kiedy w naszej palarni kawy przygotowujemy dla Ciebie ziarna o idealnym aromacie, wyobrażamy sobie sytuacje, w których sięgniesz po aromatyczny napój. Mamy przed oczami wczesne, ciemne poranki, kiedy filiżanka kawy budzi i dodaje energii na cały dzień. Albo całkiem słoneczne, wiosenne i letnie przedpołudnia, gdy ulubiona kawa smakuje i pachnie jeszcze lepiej. A może przyjemne, weekendowe spotkanie z przyjaciółmi, którzy pomyślą, że ta pyszna kawa to na pewno nabytek z którejś z Twoich zagranicznych podróży? Wyobrażamy sobie też, że świeżo palona kawa, zaparzona w eleganckiej porcelanie może pomóc Ci przełamać pierwsze lody podczas wizyty Bardzo Ważnych Gości… A może intensywny, niepowtarzalny smak stanie się inspiracją do pysznych wypieków z kawą – kremów, mas, ciast i ciasteczek?

Kawa z Kolumbii w naszej palarni

Za każdym razem, gdy z kolumbijskich plantacji sprowadzamy najlepsze ziarna kawy, a następnie rozpoczynamy proces ich palenia w piecu wiemy, jak wiele zależy od naszej precyzji i staranności. Odpowiedni czas i idealne warunki, w jakich prażymy ziarna, to gwarancja, że na Twój stół trafia kawa, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej: łagodna, delikatnie prażona w piecu, o lekko gorzkawym aromacie, tak docenianym przez smakoszy.

Najlepsza kawa na prezent

Kawa ziarnista lub mielona, przygotowana w palarni metodami manufakturowymi to zaskakujący i niezwykle elegancki prezent. Obdaruj nim kogoś, kto na co dzień lubi rzeczy niebanalne i nieoczywiste, docenia małe pracownie i kocha zgłębiać tradycje mało uczęszczanych regionów świata. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kawę ziarnistą w puszkach – a także wyjątkowe zestawy kaw na prezent. Wypróbuj także kawy aromatyzowane, w których naturalne aromaty palonych ziaren przeplatają się z nutami owoców, orzechów, najlepszych alkoholi i pralin.

Produkty dodane do listy życzeń
Produkt dodany do porównywania

darmowa wysyłka